O nás

Naše firma

Vyberte si správného stavebního partnera

Jsme společnost V+V s.r.o., stavební a obchodní firma, působíme na stavebním trhu již od roku 1994. 

Současnost Vývoj firmy Vznik firmy

Jednatelem společnosti V+V s.r.o., stavební a obchodní firma je k dnešnímu datu Milan Vik, ročník 1977. Jádrem společnosti je 5 THP pracovníků a 12 kolegů dělnické profese. V současné době se společnost zaobírá výstavbou inženýrských sítí, okrajově pozemním stavitelstvím a nově i elektro-montážními stavbami a fotovoltaickými elektrárnami.

Postupným vývojem společnosti se učíme přijímat nové výzvy a rozšiřujeme své služby i v oblasti úspor energií (fotovoltaické elektrárny, atp.). V současné době vytváříme tým pracovníků, kteří budou realizovat získané zakázky v rámci celé ČR.

Společnost V+V s.r.o., stavební a obchodní firma byla založena a zapsána u Krajského soudu 31.5.1994. Tehdejším jednatelem Milanem Vikem, roč. 1954. Portfolio firmy bylo podnikání ve stavebnictví, obor pozemní stavby, dále v nákupu a prodeji stavebních hmot a nákupu a prodeji asfaltových směsí pro papírny a obalovny. Od roku 2004 se společnost zaobírá výstavbou inženýrských sítí.

V roce 2018 k 10. červenci byla společnost V+V s.r.o., stavební a obchodní firma odkoupena stávajícím 100% vlastníkem společnosti DEMP-HOLDING s.r.o., jednatelem Drahoslavem
Chudobou.

banner1
let zkušeností
Česká regionální firma
Jsme ryze Česká firma a zaměstnáváme pouze tuzemské pracovníky.
Náš tým

Nejdůležitější pracovníci naší firmy

1
Zaměstnanců
1 +
Úspěšných staveb
1 +
spokojených investorů
Naši partneři

Nedílnou součástí jsou naši partneři!

Co říkají naši partneři o naší firmě: