Kariéra

O práci v naší společnosti

Přemýšlíme, jak dělat věci lépe

Nevzdáváme se při prvním neúspěchu – zkoušíme to pořád znova!

Dáváme aktivní zpětnou vazbu a oceňujeme úspěchy

Máme-li co říct, nejsme potichu. Je naší odpovědností si vzájemně porozumět.

Pomáháme si

Sdílíme spolu své zkušenosti, znalosti a aktivně si nabízíme pomoc.
Benefity

Výhody, které Vás čekají

Zaměstnanecký tarif

Zařídíme Vám výhodný tarif pro Vás i Vaše rodinné příslušníky.

5 týdnů dovolené

Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.

3 dny "sick days"

3 dny placené absence v případě zdravotních komplikací.

Benefitní program

Příspěvek na kulturní akce, zdravotní potřeby apod.

Možnost vzdělávání

Svým zaměstnancům nabízíme různé druhy vzdělávání a školení

Firemní zařízení

Zařídíme Vám služební mobilní telefon nebo notebook

Odměny a bonusy

Odměny za dokončené projekty, bonusy a výroční odměny.

Firemní stravování

Zvýhodněné obědové menu.

Služební vozidlo

Možnost využívat služební vozidlo i k soukromým účelům.
Nabídka pracovních pozic

Právě hledáme kolegy pro tyto pracovní pozice

Nabízíme zajímavou práci na HPP ve stabilní společnosti, nadstandartní ohodnocení (bonusy, výročí, odměny), 5 týdnů dovolené, 3 dny „sick days“, firemní telefonní tarify (i pro rodinné příslušníky), zvýhodněné stravování, vzdělávací kurzy a školení.

Pracovní náplň:
  • Řízení stavebních prací, stanovení technol.postupu, plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací v oblasti staveb a inženýrských sítí
  • Koordinace a vedení výrobního týmu a dodávek subdodavatelů
  • Příprava časového i finančního harmonogramu stavby, vedení stavebního deníku a dokumentace
  • Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, bezpečnostních předpisů a příslušných norem
  • Komunikace s investorem, TDI a projektantem
  • Fakturace, předávání dílčích a celkových dokončených částí díla investorovi
  • Spolupráce se subdodavateli - výběr subdodavatelů (ve spolupráci s oddělením centrálního nákupu), uzavírání smluv, koordinace a kontrola práce subdodavatelů

  • Co požadujeme:
  • VŠ (příp. SŠ) technického směru
  • Zkušenosti s realizací staveb v oblasti inženýrských sítí (vodovody, kanalizace, plynovody)
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a organizační dovednosti
  • Uživatelská znalost programu CAD, MS Office, KROS4
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Komunikativní a pozitivní přístup

  • Co pro Vás bude výhodou:
  • Praxe
  • Získané autorizace a zkušenosti s realizací staveb v oblasti inženýrských sítí (vodovody, kanalizace, plynovody)

  • Nabízíme zajímavou práci na HPP ve stabilní společnosti, nadstandartní ohodnocení (bonusy, výročí, odměny), 5 týdnů dovolené, 3 dny „sick days“, firemní telefonní tarify (i pro rodinné příslušníky), zvýhodněné stravování, vzdělávací kurzy a školení.

  • Zpracování poptávky/výkazu, výměr použitých materiálů a jejich kontrola
  • Zakreslování skutečného stavu ploch určených pro umístění FVE
  • Podpora při zpracování projektové dokumentace pro realizaci stavby včetně elektrotechnické části nízkonapěťové (NN) a stejnosměrné (DC)
  • Návrh a výběr optimálních technických řešení jednotlivých projektů
  • Příprava optimálního návrhu projektu fotovoltaické elektrárny ve speciálním softwaru

  • SŠ/VŠ technického směru (elektrotechnické vzdělání výhodou), vhodné pro absolventy
  • Nadšení pro práci ve fotovoltaice
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Uživatelská znalost programu CAD, MS Office
  • Vyhláška 50/1978 Sb.

  • Praxe v projektování
  • Zkušenosti v oblasti fotovoltaiky výhodou (zejména střešní elektrárny)
  • Práce v SW pro návrhy fotovoltaických systémů
  • Mám zájem

    Ozvěte se nám v případě zájmu